Kontakt tel.029 766 42 88 kom.602 448 968   e-mail: as.studioduo@gmail.com  gg-21031682                      Kontakt tel.029 766 42 88 kom.602 448 968   e-mail: as.studioduo@gmail.com  gg-21031682

Sesderma- kwasy medyczne

FAMFART- Aparaty-ION DETOX
                                                  LABORATORIUM SESDERMA:
Innowacja i jakość w dermatologii. Laboratorium Sesderma, 20 lat na służbie dermatologii. Laboratorium Sesderma zostało założone w 1989 przez grupę profesjonalistów pod przewodnictwem doktora Gabriela Serrano, którzy pragnęli zapewnić swoim pacjentom konkretny sposób leczenia schorzeń, na które cierpieli.Od początku istnienia misją Sesderma było stworzyć produkt o wysokiej jakości, tak by spełnić potrzeby innowacji w dermatologii. Dwie dekady temu Sesderma była pionierami we wprowadzaniu na rynek produktów zawierających alfa- i beta-hydroksykwasy (np. Acglicolic lub SaliSeS). Współcześnie te produkty - reformułowane i wzbogacone o składniki aktywne - nadal są awangardą w dermatologii.

Wraz z tymi produktami pojawiło się wiele innych sposobów leczenia z zakresu dermatologii łagodzących objawy takich schorzeń jak bielactwo, łojotokowe zapalenie skóry, zapalenie atopowe. Z zakresu estetyki także rozwinięto wiele produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, wypełniania zmarszczek, ujędrniających.

FAMFART- Aparaty-ION DETOXFAMFART- Aparaty-ION DETOX

Zabiegi na twarz i ciało z użyciem peelingów medycznych


Zastosowanie:
- trądzik pospolity
- trądzik różowaty
- przebarwienia
- blizny, rozstępy
- fotostarzenie
- anty-aging
- rozświetlenie
- ujędrnienie

FAMFART- Aparaty-ION DETOX

SESDERMA KATALOG PRODUKTÓW

Pobierz katalog - plik pdf.

MEDIDERMA KATALOG PRODUKTÓW

Pobierz katalog - plik pdf.

SESDERMANANOTYCH KATALOG PRODUKTÓW

Pobierz katalog - plik pdf.