Kontakt tel.029 766 42 88 kom.602 448 968   e-mail: as.studioduo@gmail.com  gg-21031682                      Kontakt tel.029 766 42 88 kom.602 448 968   e-mail: as.studioduo@gmail.com  gg-21031682

Kombinezon na podczerwieńFAMFART- Aparaty-ION DETOX
                                               zestaw do zabieguKombinezon na podczerwień

Promieniowanie podczerwone jest promieniowaniem elektromagnetycznym. Stanowi ono około 40% promieniowania słonecznego, które daje człowiekowi ciepło oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Promienie podczerwone to inaczej promieniowanie cieplne (temperatura utrzymuje się pomiędzy 40 0 a 65 0 C), które przenika skórę na głębokość ok. 4 cm i jest łatwo wchłaniane przez ciało. Nagrzewa ciało i rozszerza naczynia krwionośne. Efektem tego jest zwiększenie przepływu krwi i leprze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Skóra staje się czerwona, co świadczy, że zasobna w tlen krew dostarczana jest do miejsc, gdzie często może jej brakować w dostatecznych ilościach. Zjawisko to powoduje również wydalenie z organizmu toksyn, które zalegają w głębszych warstwach skóry. Pozbawiona toksyn, zdrowa skóra łatwiej się opala i wolnie starzeje.

Wykorzystywanie podczerwieni nie tylko działa leczniczo na skórę, ale również wspomagająco podczas odchudzania. Podczas zabiegu przyspiesza się krążenie krwi oraz metabolizm, co sprawia szybsze wchłanianie preparatów kosmetycznych nałożonych na ciało. Tym samym zwiększona zostaje ich efektywność oraz wspomaganie przenikanie do skóry substancji czynnych znajdujących się w kosmetykach.

Stosowanie podczerwieni polecane jest w dolegliwościach kostno-szkieletowych, stawowych. Poprawia samopoczucie - działa antydepresyjnie.

FAMFART- Aparaty-ION DETOX
                                                          zabieg odchudzający

Zastosowanie:
 -modelowanie i odchudzanie
 -redukcja rozstępów i cellulitu
 -ujędrnienie skóry - redukcja luźnej skóry po utracie wagi np. ciąża, dieta
 -poprawienie struktury skóry
 -polepszenie funkcji przemiany materii w organiźmie
 -odprężenie napiętych lub "zakwaszonych" mięśni
 -pobudzenie układu limfatycznego - oczyszczenie z toksyn
 -uaktywnienie układu immunologicznego - wzmocnienie odporności
 -odprężenie i relaks


Przeciwwskazania:
 - nadciśnienie tętnicze
 - choroby serca
 - choroby układu nerwowego, płuc, nerek, wątroby
 - nowotwory
 - cukrzyca  - grzybica skóry
 - karmienie piersią
 - zaburzenia psychiczne
 - epilepsja